0532 48 48 438info@mutfakdanismanlik.com

Biyografim

Home / Biyografim

1964 yılında Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesine bağlı Davulga Kasabasında dünyaya merhaba dedim. (Cici oğlu Ethem’in 4. Çocuğu Olarak )
İlkokulu Eskişehir’in Hamidiye Köyünde okudum.Daha sonra 1977 yılında ailece Eskişehir’e taşındık. Ortaokulu Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda okudum.
1980 Yılında Antalya da Otelcilik ve Turizm Eğitim Merkezine imtihanla girdikten sonra başarı ile bitirerek Talya Otelinde işe başladım. 3 yıl çalıştım.Tabii o zamanlar Talya oteli,Antalya’nın tek oteliydi.
Otelciliğin hizmet anlamında “Altınçağı” Askerlik zamanımdayken geldi ve Çanakkale Jandarma Kampında mutfak sorumlusu olarak 7 ay görev yaptıktan sonra, komutanın özel aşcısı olarak Denizli’ye gittim.
Gerikalan Vatani görevimi Denizli’de tamamladım.
1986 yılında Club Sera’da Production Chef olarak işe başladım.Bu arada görev gereği Sous Chef ve Executive Head Olarak yurt dışında kaldım.
Almanya Frankfurt Marriott Otelde 1 Ay süre ile Türk yemek festivaline katıldım.
Malta da Corinthia Otel grubunda 4 ay süre ile hem eğitim almak hemde eğitim vermek amaçlı kaldım.
KKTC’de Oscar Otel’de Executive Head Chef olarak 1 yıl çalıştım.Mesleğimi profesyonel olarak hala devam ettirmekteyim.Yabancı dil olarak da,orta derecede İngilizce bilmekteyim.
Evli ve 3 çocuk babasıyım.
SAYGILARIMLA
Ramazan KIR

İletişim

Bana kısa yoldan ulaşmak için formu doldurabilirsiniz.